CESA DOOR İNTERMOB FUARINDA…

13.10.2018-17.10.2018 tarihleri arasında Türkiye,İstanbul,Tüyap İstanbul Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi ev sahipliğinde gerçekleştirilmiş olan INTERMOB İstanbul-Uluslararası Mobilya,Yan Sanayi, Aksesuar ve Orman Ürünleri Fuarında, birçok uluslar arası ziyaretçi ağırlandı. Esenyurt’ ta kurulan ve yıllardır bölgede hizmet veren CESA DOOR da bu büyük organizasyonda yerini aldı.

Uzun yılladır Esenyurt’ta üretim yapan ve hizmet veren, sektöründeki iddiasını her geçen zaman dilimi içerisinde arttırarak devam ettiren CESA DOOR, yeni ürünlerini görücüye çıkardı. Aylık 15.000 adet  PVC ve Melamin oda kapısı imalatı yapma kapasitesine sahip firma aynı zamanda yarı mamül ürünlerinin satışını da yapmaktadır.

Esenyurt’ ta kurulan firma, sektöründeki iddiasını her geçen gün arttırarak büyümesini sürdürmüştür. Farkındalık yaratmak için gece gündüz çalışan CESA DOOR, oluşturduğu Arge departmanı ile yeniliklerin peşinden gitmeye devam etmiştir. Bu kararlılıkla çalışmalarını devam ettiren firma, kısa sürede kendisini farkettirdi. Marmara, Trakya, Karadeniz ve Ege Bölge Müdürlükleri ile Türkiye pazarında söz sahibi oldu. Öyle ki CESA DOOR  kapıları sadece Türkiye’de değil, yurt dışında da yerini almaya başlamıştır. İhraçat yapmanın önemine değinen şirket yetkilileri, bu durumun gerek kendi şirketleri gerekse de ülke ekonomisi için çok önemli olduğuna dikkat çektiler. ‘’Türkiye’nin ürünleri Asya bölgesinde kalitesinden ötürü tercih sebebi haline gelmektedir. Bu da ithalat kapasitemizi arttırmaktadır. Bu fuarda bunu gördük. Yabancı müşterilerin yoğunluğu bunun göstergesidir.’’

CESA DOOR, başarılarının sebebinin, birinci öncelikleri olan müşteri memnuniyeti olduklarını dile getirdiler. Fuar süresince katılımcıların yoğun ilgisi de bunu gözler önüne sermektedir.

CESA DOOR Ailesi, standlarını ziyaret eden başta Esenyurt Belediye Başkanı Ali Murat ALATEPE, Ak Parti Esenyurt İlçe Başkanı  Yasir  ÇELİK, Ak Parti Esenyurt Kurucu İlçe Başkanı Şenay DEĞER, Meclis Üyesi Gürbüz Süleymanoğlu’ na olmak üzere, tebrik ve çiçek gönderimi yapan  bütün dostlarına teşekkür ettiler..