Dünya markalarını buluşturan ve firmaların yeni ürünlerini, tasarımlarını yılın trendlerini canlı olarak tanıtacakları Intermob Fuarı’nda  kendi yeniliklerini lanse edecek olan Cesa Door 14-18  Ekim 2017 tarihleri arasında 813B Standında yerini alacak.

Yeni ürün ve hizmetlerini sunacak

Ahşap, orman ürünleri ve teknolojileri sektörlerinin en son modellerinin yanı sıra mobilya yan sanayi firmalarının  ürün ve hizmetlerini sergilediği Intermob’a katılacak olan Cesa Door, fuarında yeni ürün ve hizmetlerini sunacak.

Fuar, etkili bir pazarlama alt yapısı sunuyor.

1418 Ekim tarihleri arasında TÜYAP Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan fuar yerli ve yabancı ziyaretçi açısından etkili bir pazarlama alt yapısı oluştururken, Uluslarası Mobilya Yan Sanayi Aksesuarları, Orman Ürünleri ve Ahşap Teknolojisi’nin tanıtıldığı kapsamlı bir platform.

Cesa Door fuara davet etti

Cesa Door, yeni tasarımlarını ön planda tutacağı fuarda, 8’nci holde 813 no’lu stantta yerini alacak. Türkiye’nin kapı üretiminde öncü firmaları arasında gösterilen Cesa Door düzenlenecek olan Intermob Fuarı’nda yeni ürünlerini sergilemek üzere tüm sektör temsilcilerini ve ilgilileri bekliyor olacak.