Hakkımızda

CESADOOR KURUMSAL

BİZ KİMİZ

 

2006 yılında kurulan Cesa, Yapı & Dekorasyon alanında sizlerin huzur duyacağınız iç mekanları tasarlamak amacıyla sektöre girmiş olup gün geçtikçe kazandığı güven ve teveccühlerle kurumlaşarak şirket profilini oluşturmuştur. 2008 yılında inşaat sektörüne giren CESA İNŞAAT daha ilk yaptığı proje ile bölgede kendinden bahsettirmeyi başarmıştır. Her projesiyle “yepyeni başlangıçlar ” inşa eden CESA İNŞAAT & YAPI, 2006 ‘dan beri mutluluğu temel alan projeleriyle kusursuz yaşam alanları oluşturmuş, sektörde saygın bir yere ulaşmıştır.

Doğanın parçası olarak yaşamayı, insanın asıl ihtiyacı olarak yorumlayan, projelerde estetik ve modernizmi ustaca harmanlayan CESA İNŞAAT, çevreye ve insana saygılı eserleriyle, yarınlar için güvenli yatırımlar inşa etmektedir.

MİSYON & VİZYON

Yaşantımız süresince sürekli alakadar olduğumuz yapı elemanları ve mobilya da, 25 yıllık tecrübemizin ve müşteri memnuniyetlerinin verdiği güven ile hep daha iyiye hizmet etmek…

Estetik ve fonksiyonel açıdan en iyi çözümlerle farklı tasarımlar oluşturarak, kaliteden ödün vermeden müşteri beklentilerinin üstüne çıkmak, sektörümüze öncülük etmektir Yaşamınızı kolaylaştıracak ve size özgün tasarımlarla beklentilerinize kesin çözüm bulmaktır. Geleceğe uzanacak projelere, kalıcı müşteri memnuniyeti yaratarak, sektörde farklı ve öncü bir firma olmaya devam etmektir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

CESA Yapı Mobilya, yapı malzemeleri ve mobilyada, kalitesi ile ön plana çıkmayı vizyon olarak benimsemiş ve bunu elde etmiş olan bir firma olarak, her projeyi en ince detayına kadar önemseyen uzman kadrosu ile kaliteden ödün vermeden mutluluğun temellerini atmaya devam etmektedir